Instruktorzy

Sandra Sass
Manager w Klubie FORMA FITNESS CLUB.
Magister AWFiS w Gdańsku –  kierunek wychowanie fizyczne. Trener personalny, instruktor fitness, pilates, jump oraz tenis. Systematycznie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w różnych konwencjach, warsztatach oraz szkoleniach fitnessowych i prozdrowotnych. Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych oraz treningu kobiet w ciąży. Specjalizuje się w ćwiczeniach wzmacniających oraz kondycyjnych. Jej największą pasją jest zachęcanie wszystkich z otoczenia do zmiany swojego życia na zdrowsze i aktywniejsze.
W Forma Fitness Club Sandra prowadzi zajęcia TBC, BRAZYLIJSKIE POŚLADKI, STRETCHING, TRENING OBWODOWY, FORMA W CIĄŻY oraz zajmuje się treningami personalnymi.

Patrycja Zaborowska

Instruktorka fitness, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego Wydziału Nauk Społecznych. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła w 2002 roku. Szkolenia na instruktora fitness ukończyła w Profi Fitness School i IFAA w jednych z najbardziej prestiżowych szkół kształcących instruktorów fitness w Polsce. Posiada uprawnienia instruktora jump oraz rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness wydane przez MENiS.Od 2011 posiada uprawnienia ZUMBA INSTRUKTOR. Fitness jest jej wielką pasją, której poświęca całą swoją energię. Ciągle dokształca się i poszerza wiedzę z zakresu rekreacji ruchowej i zdrowego stylu życia, uczestnicząc w szkoleniach fitness prowadzonych przez najlepszych instruktorów polskich i zagranicznych. Zawsze uśmiechnięta, uwielbia pracę z ludźmi, dzięki której sama czerpie dużo radości, ale również dzieli się nią z innymi. Patrycja jako instruktor jest wymagająca, sumienna, dba o estetykę i poprawność wykonywanych ćwiczeń, ale również o zadowolenie swoich klientów. Możesz się o tym przekonać spotykając ją na zajęciach choćby jeden raz…

W Forma Fitness Club Patrycja prowadzi zajęcia BODY SHAPE, ZUMBA oraz TBC.

Tomasz Szczęsny

Gold level shwinn cycling instruktor, od ponad 10 lat związany z tą międzynarodową szkołą. Wielokrotny uczestnik maratonów MTB, który na pewno każdego zarazi swoim entuzjazmem na zajęciach. Na cyclingu u Tomka każdy może być pewien  że suchy i wypoczęty z zajęć nie wyjdzie.

W Forma Fitness Club Tomek prowadzi zajęcia SPINNING.

Weronika Perec – Staśkiewicz

Absolwentka Szkoły Muzycznej I i II st. wydziału tańca – baletu. Wielokrotna medalistka festiwali i Mistrzostw Polski w salsie, hip-hop’ie, jazzie i show dance. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, gdzie otrzymała tytuł magistra na wydziale Nauk o Zdrowiu na kierunku fizjoterapia. Od ponad 7 lat prowadzi zajęcia fitness, Dance i Baletu. w 2012 roku uzyskała tytuł trenera Fit Jogi oraz Power Pump. Swoje doświadczenie instruktorskie poszerzyła o prowadzenie zajęć latino i sexy dance oraz broadway jazz. Od 2014 roku rozpoczęła swoją przygodę z zajęciami box’u, aerobox’u i Piloxingu. Weronika jest twórcą techniki fitness dla kobiet z małymi dziećmi tj. Fit Mama. Opracowała i prowadzi je razem ze swoim synkiem. Swoją pasję poszerzyła o zajęcia dla kobiet w ciąży oraz prowadzenie treningów personalnych.

W Forma Fitness Club Weronika prowadzi zajęcia YOGA, CARDIO & BRZUCH oraz zajmuje się fizjoterapią.

Izabela Kosmalska

Magister Turystyki Zdrowotnej & Dietetyki, Dyplomowany Dietetyk, Instruktor Fitness, Master Pilates, Trener Personalny. Izabela jest pasjonatką zajęć wzmacniających i mentalnych. Swoją wiedzę i kwalifikację nieustannie poszerza biorąc udział w szkoleniach, warsztatach oraz konwencjach specjalistycznych z zakresu Fitness & Dietetyki. Absolwentka kilkunastu szkoleń wśród których możemy wyróżnić Aktywną Ciąże, Zdrowy Kręgosłup, Stretching, Joga Fit, Power Pump, Suplementacja i Dietetyka, OM Pilates Tour oraz Bezpieczne i Efektywne Wzmacnianie Mięśni Brzucha.

W Forma Fitness Club Iza prowadzi zajęcia ZDROWY KRĘGOSŁUP, ABT, BODY SHAPE oraz zajmuje się treningami personalnymi.

Monika Wolak

Instruktor fitness specjalizujący się w zajęciach BS, TBC, Step, Płaski Brzuch, Fit Ball, Power Pump, Trening Funkcjonalny, Zdrowy Kręgosłup, Stretching. Szkolenia na instruktora ukończyła w Ifaa Polska, Międzynarodowej Akademii Fitnessu & Aerobiku, w Bałtyckiej Akademii Pilates oraz Profi Fitness School International Teatching Team. Nieustannie podwyższa swoje kwalifikacje i poszerza wiedzę biorąc udział w szkoleniach fitness, dzięki którym udoskonala umiejętności pozwalające uczestnikom zajęć na poprawę ogólnej sprawności fizycznej, rozwoju motorycznego, kształtowania prawidłowej sylwetki, zdrowych nawyków żywieniowych.

W Forma Fitness Club Monika prowadzi zajęcia BRZUCH & STRETCH, STEP & SHAPE oraz TRENING OBWODOWY.

Paweł Kowalski

Spinning jest dla niego formą aktywności, którą bardzo lubi. „Muzyka – za każdym
razem inna – kiedy trzeba rytmiczna, kiedy trzeba bardzo powolna przy
podjazdach – zawsze zmiksowana. Dopasowana do rodzaju zajęć i poziomu
grupy”.  Zawsze uśmiechnięty i skupiony na pomocy nowym uczestnikom zajęć oraz na stworzeniu miłej i pozytywnej atmosfery zajęć.

W Forma Fitness Club Paweł prowadzi zajęcia SPINNING.

 

Weronika Barton

Młoda i ambitna instruktorka fitnessu. Magister AWFiS w Gdańsku, specjalizacja – trener kulturystyki. Jej ulubione formy zajęć to ćwiczenia wzmacniające tj. body shape, trening obwodowy oraz stretching. Jako instruktorka jest wymagająca i zwraca uwagę na prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń. Kocha sport w każdej postaci i jest pozytywnie nastawiona do każdego. Chętnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych warsztatach, szkoleniach i konwencjach fitnessowych.

W Forma Fitness Club Weronika prowadzi BRAZYLIJSKIE POŚLADKI, PIŁKI oraz BRZUCH & STRETCH.

Ania Adamska

Swoją przygodę z fitness’em rozpoczęła 4 lata temu. Od tej pory praca z ciałem stała się dla niej pasją. Aktualnie jest studentką fizjoterapii oraz instruktorem fitness. Stawia na profesjonalizm i ciągły rozwój. ” Z ogromną przyjemnością wstępuję na pokład załogi Forma Fitness Club. Zapraszam na pełne pozytywnej energii zajęcia z dużą dawką endorfin – czas spalać świąteczne smakołyki i realizować noworoczne postanowienia”.

W Forma Fitness Club Ania prowadzi BRZUCH & CARDIO, BRZUCH & STRETCH oraz JUMP.

Kalina Betlejewicz

Studentka Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, na kierunku techniki dentystyczne. Od dziecka była związana ze sportem, szkoły lekko atletyczne, basen i zajęcia taneczne były jej codziennością. Od roku spełnia marzenia jako instruktorka fitness. ”Moja specjalność to zajęcia wzmacniające. Na zajęciach solidnie i dokładnie angażuję każdą partię ciała do ćwiczeń. Codziennie staram się być lepszą wersją siebie. Z pozytywną energią i uśmiechem zapraszam na moje zajęcia”.

W Forma Fitness Club Kalina prowadzi BRZUCH & CARDIO oraz PIŁKI.

Kasia Senyk

Absolwentka Katowickiego AWFu. Ze sportem związana od najmłodszych lat. Swoją przygodę rozpoczynała w lekkoatletycznym klubie sportowym. Instruktorka fitness, snowboardu, joggingu i zumby. Doświadczenie zdobywała w klubach na Śląsku i w Krakowie. Pasjonatka szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Łączy w sobie uśmiech, pozytywne nastawienie i profesjonalizm. Razem z nią powalczysz o dobrą kondycję i zdrowie – na lata – nie tylko na lato!

W Forma Fitness Club Kasia prowadzi BODY SHAPE, PILATES oraz TABATA & STEP.

Siłownia

Karol Sass

Absolwent wydziału Wychowania Fizycznego na AWFiS w Gdańsku, specjalizacja: instruktor kulturystyki. Od 2013 roku instruktor Spinning (R) prestiżowej szkoły Star Fitness. Jest trenerem wymagającym i zwracającym szczególną uwagę na technikę oraz poprawność wykonywania ćwiczeń. Dietetyk po szkoleniach w najlepszej szkole dietetycznej w Polsce – Mauricz.com. Szkoleniowiec Pomorskiej Szkoły Fitness 4FIT.

W Forma Fitness Club Karol prowadzi zajęcia SPINNING i TRENING OBWODOWY. Jest trenerem na siłowni oraz zajmuje się treningami personalnymi wraz z rozpisywaniem diet i suplementacji.

Agata Szczepańska

Magister Pedagogiki Społecznej na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Swoją przygodę ze spinningiem zaczęła uczęszczając na zajęcia w Forma Fitness Club. W 2015r. została instruktorką programu Spinning (R) prestiżowej szkoły Star Fitness. Zawsze uśmiechnięta, świetnie motywuje oraz zaraża pozytywną energią – w związku z czym poszerzyła swoje kwalifikacje i została Trenerem Personalnym oraz instruktorem power pump.

W Forma Fitness Club Agata prowadzi zajęcia SPINNING oraz POWER PUMP. Jest trenerem na siłowni oraz zajmuje się treningami personalnymi.

Artur Janikowski

Student AWFiS Gdańsku, kierunek wychowanie fizyczne. Zawsze uśmiechnięty, cierpliwy i chętny do pomocy. Pasjonuje się jazdą na rowerze, bierze aktywny udział w zawodach kolarstwa górskiego downhill, instruktor spinningu.

W Forma Fitness Club Artur prowadzi zajęcia TRENING OBWODOWY oraz SPINNING. Jest trenerem na siłowni oraz zajmuje się treningami personalnymi.

Weronika Korda

Magister Pedagogiki Ogólnej na Wydziale Pedagogiki Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Swoją przygodę z siłownią i fitnessem rozpoczęła w 2013 r. Absolwentka World Sport Academy, Instruktor Sportu ze specjalizacja trener personalny, profesjonalny doradca suplementacji I stopnia. Jest bardzo wymagająca, stawiająca wysoko poprzeczkę. Jej misją jest upowszechnianie i promowanie kultury fizycznej, sportu i rekreacji ruchowej.

W Forma Fitness Club Weronika jest trenerem na siłowni oraz prowadzi treningi personalne.

Łukasz Zaborowski

Absolwent World Sport Academy, instruktor kulturystyki i sportów siłowych. Posiada wnikliwą wiedzę na temat pracy z klientem, zarówno tym zdrowym, jak i posiadającym różne wymagania pro zdrowotne. Profesjonalny doradca suplementacji I-stopnia. Poszerza swoją wiedzę biorąc udział w szkoleniach organizowanych przez Polskie Stowarzyszenie Kettlebell i Fitness. Jest jest bardzo zaangażowany, dba o poprawność oraz prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń.

W Forma Fitness Club Łukasz jest trenerem na siłowni oraz prowadzi treningi personalne.

Masażysta

Karol Jaworski

Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego na AWF i S w Gdańsku, na specjalizacji: instruktor Odnowy Biologicznej. Podczas studiów ukończył I i II stopień masażu klasycznego w skład których wchodzą (masaż segmentarny, drenaż limfatyczny, masaż leczniczy, masaż relaksacyjny, masaż twarzy, refleksoterapia stóp), oraz prywatne szkolenia w zakresie masażu Hawajskiego, kamieniami, oraz stemplami ziołowymi. Pracę w zawodzie masażysty podjął jeszcze na studiach, co umożliwiło zdobycie niezbędnego doświadczenia, aby nieco później zacząć pracę w Spa.

Dziś w Kubie FORMA znakomicie łączy zarówno praktykę manualna z bardzo ważnym elementem jakim jest klimat podczas każdego zabiegu, a to wszystko razem ma ogromny wpływ na to jak bardzo możemy się odprężyć i zrelaksować.

Ciało i umysł wolne od stresu to lepsza jakość codziennego życia”

Karolina Szwichtenberg

Recepcja

Emilia Kopp – Ostrowska

Emilia Piaseczna

Marcelina Cierocka

Dietetyk

DIETETYK – Natalia Puchalska

Dietetyk medyczny. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego – kierunek dietetyka. Swoje kwalifikacje stale podnosi poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach dotyczących żywienia w profilaktyce i leczeniu chorób. Dietetyka to nie tylko jej zainteresowanie naukowe ale także pasja i styl życia. Promuje wśród swoich pacjentów potrzebę edukacji żywieniowej, gdyż ta w połączeniu z dietą daje najlepsze rezultaty. Duży nacisk kładzie na techniki motywacyjne i psychologię, ponieważ są one niezbędne w skutecznej nauce zdrowych nawyków żywieniowych.

Kosmetyczka

Ania Szwaba

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Gdyni ze specjalizacją kosmetologia ogólna z elementami metodyki kształcenia zawodowego. Uczestniczyła w kursach z zakresu stylizacji paznokci oraz zabiegów na twarz i ciało. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w codziennej pracy, jak najlepiej zajmując się klientem.