Instruktorzy

Sandra Sass
Manager w Klubie FORMA FITNESS CLUB.
Magister AWFiS w Gdańsku –  kierunek wychowanie fizyczne. Trener personalny, instruktor fitness, pilates, jump oraz tenis. Systematycznie poszerza swoją wiedzę biorąc udział w różnych konwencjach, warsztatach oraz szkoleniach fitnessowych i prozdrowotnych. Posiada uprawnienia do prowadzenia zajęć korekcyjno-kompensacyjnych oraz treningu kobiet w ciąży. Specjalizuje się w ćwiczeniach wzmacniających oraz kondycyjnych. Jej największą pasją jest zachęcanie wszystkich z otoczenia do zmiany swojego życia na zdrowsze i aktywniejsze.
W Forma Fitness Club Sandra prowadzi zajęcia SZTANGI, BRAZYLIJSKIE POŚLADKI, CARDIO & BRZUCH, TRENING OBWODOWY oraz zajmuje się treningami personalnymi.

Patrycja Zaborowska

Instruktorka fitness, absolwentka Uniwersytetu Gdańskiego Wydziału Nauk Społecznych. Swoją przygodę z fitnessem rozpoczęła w 2002 roku. Szkolenia na instruktora fitness ukończyła w Profi Fitness School i IFAA w jednych z najbardziej prestiżowych szkół kształcących instruktorów fitness w Polsce. Posiada uprawnienia instruktora jump oraz rekreacji ruchowej ze specjalnością fitness wydane przez MENiS.Od 2011 posiada uprawnienia ZUMBA INSTRUKTOR. Fitness jest jej wielką pasją, której poświęca całą swoją energię. Ciągle dokształca się i poszerza wiedzę z zakresu rekreacji ruchowej i zdrowego stylu życia, uczestnicząc w szkoleniach fitness prowadzonych przez najlepszych instruktorów polskich i zagranicznych. Zawsze uśmiechnięta, uwielbia pracę z ludźmi, dzięki której sama czerpie dużo radości, ale również dzieli się nią z innymi. Patrycja jako instruktor jest wymagająca, sumienna, dba o estetykę i poprawność wykonywanych ćwiczeń, ale również o zadowolenie swoich klientów. Możesz się o tym przekonać spotykając ją na zajęciach choćby jeden raz…

W Forma Fitness Club Patrycja prowadzi zajęcia BODY SHAPE, TBC oraz JUMP.

Tomasz Szczęsny

Gold level shwinn cycling instruktor, od ponad 10 lat związany z tą międzynarodową szkołą. Wielokrotny uczestnik maratonów MTB, który na pewno każdego zarazi swoim entuzjazmem na zajęciach. Na cyclingu u Tomka każdy może być pewien  że suchy i wypoczęty z zajęć nie wyjdzie.

W Forma Fitness Club Tomek prowadzi zajęcia SPINNING.

Weronika Perec – Staśkiewicz

Absolwentka Szkoły Muzycznej I i II st. wydziału tańca – baletu. Wielokrotna medalistka festiwali i Mistrzostw Polski w salsie, hip-hop’ie, jazzie i show dance. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego w Gdańsku, gdzie otrzymała tytuł magistra na wydziale Nauk o Zdrowiu na kierunku fizjoterapia. Od ponad 7 lat prowadzi zajęcia fitness, Dance i Baletu. w 2012 roku uzyskała tytuł trenera Fit Jogi oraz Power Pump. Swoje doświadczenie instruktorskie poszerzyła o prowadzenie zajęć latino i sexy dance oraz broadway jazz. Od 2014 roku rozpoczęła swoją przygodę z zajęciami box’u, aerobox’u i Piloxingu. Weronika jest twórcą techniki fitness dla kobiet z małymi dziećmi tj. Fit Mama. Opracowała i prowadzi je razem ze swoim synkiem. Swoją pasję poszerzyła o zajęcia dla kobiet w ciąży oraz prowadzenie treningów personalnych.

W Forma Fitness Club Weronika prowadzi zajęcia ZDROWY KRĘGOSŁUP, CARDIO & BRZUCH.

Weronika Barton

Młoda i ambitna instruktorka fitnessu. Magister AWFiS w Gdańsku, specjalizacja – trener kulturystyki. Jej ulubione formy zajęć to ćwiczenia wzmacniające tj. body shape, trening obwodowy oraz stretching. Jako instruktorka jest wymagająca i zwraca uwagę na prawidłową technikę wykonywanych ćwiczeń. Kocha sport w każdej postaci i jest pozytywnie nastawiona do każdego. Chętnie poszerza swoją wiedzę i umiejętności, uczestnicząc w licznych warsztatach, szkoleniach i konwencjach fitnessowych.

W Forma Fitness Club Weronika prowadzi ABT, BRZUCH & STRETCH oraz TBC.

Kasia Senyk

Absolwentka Katowickiego AWFu. Ze sportem związana od najmłodszych lat. Swoją przygodę rozpoczynała w lekkoatletycznym klubie sportowym. Instruktorka fitness, snowboardu, joggingu i zumby. Doświadczenie zdobywała w klubach na Śląsku i w Krakowie. Pasjonatka szeroko pojętego zdrowego stylu życia. Łączy w sobie uśmiech, pozytywne nastawienie i profesjonalizm. Razem z nią powalczysz o dobrą kondycję i zdrowie – na lata – nie tylko na lato!

W Forma Fitness Club Kasia prowadzi zajęcia BRAZYLISKIE POŚLADKI, PILATES, ZUMBA oraz TABATA & BRZUCH.

Piotr Madej

W Forma Fitness Club Piotr prowadzi zajęcia SPINNING.

 

Emilia Mackiewicz

Niekonwencjonalna instruktorka fitness, trenerka personalna, zawodniczka biegów z przeszkodami. Z wykształcenia fizjoterapeuta. Zawodowo związana z branżą medyczną oraz fitness. Do Gdańska przyjechała z Olsztyna. Specjalizuje się w zajęciach wytrzymałościowo-siłowych, treningu ogólnorozwojowym, funkcjonalnym oraz zajęciach na trampolinach. Dodatkowo działa jako: Ambasadorka Adrenaline.pl, zawodniczka oraz trener w HUSARIA Race Team, szkoleniowiec i członek zespołu JUMPit. Emilia to optymistka z ogromną energią, która wierzy w siłę pasji i determinacji.

W Forma Fitness Club Emilia prowadzi zajęcia JUMP, JUMP dla młodzieży oraz STRETCHING.

 

Siłownia

Karol Sass

Absolwent wydziału Wychowania Fizycznego na AWFiS w Gdańsku, specjalizacja: instruktor kulturystyki. Od 2013 roku instruktor Spinning (R) prestiżowej szkoły Star Fitness. Jest trenerem wymagającym i zwracającym szczególną uwagę na technikę oraz poprawność wykonywania ćwiczeń. Dietetyk po szkoleniach w najlepszej szkole dietetycznej w Polsce – Mauricz.com. Były szkoleniowiec Pomorskiej Szkoły Fitness 4FIT.

W Forma Fitness Club Karol prowadzi zajęcia SPINNING i TRENING OBWODOWY. Jest trenerem na siłowni oraz zajmuje się treningami personalnymi wraz z rozpisywaniem diet i suplementacji.

Agata Szczepańska

Magister Pedagogiki Społecznej na Wydziale Nauk Społecznych Uniwersytetu Gdańskiego. Swoją przygodę ze spinningiem zaczęła uczęszczając na zajęcia w Forma Fitness Club. W 2015r. została instruktorką programu Spinning (R) prestiżowej szkoły Star Fitness. Zawsze uśmiechnięta, świetnie motywuje oraz zaraża pozytywną energią – w związku z czym poszerzyła swoje kwalifikacje i została Trenerem Personalnym oraz instruktorem power pump.

W Forma Fitness Club Agata prowadzi zajęcia SPINNING oraz SZTANGI . Jest trenerem na siłowni oraz zajmuje się treningami personalnymi.

Artur Janikowski

Absolwent AWFiS Gdańsku, kierunek wychowanie fizyczne. Zawsze uśmiechnięty, cierpliwy i chętny do pomocy. Pasjonuje się jazdą na rowerze, bierze aktywny udział w zawodach kolarstwa górskiego downhill, instruktor spinningu.

W Forma Fitness Club Artur prowadzi zajęcia TRENING OBWODOWY oraz SPINNING. Jest trenerem na siłowni oraz zajmuje się treningami personalnymi.

Weronika Korda

Magister Pedagogiki Ogólnej na Wydziale Pedagogiki Gdańskiej Wyższej Szkoły Humanistycznej. Swoją przygodę z siłownią i fitnessem rozpoczęła w 2013 r. Absolwentka World Sport Academy, Instruktor Sportu ze specjalizacja trener personalny, profesjonalny doradca suplementacji I stopnia. Jest bardzo wymagająca, stawiająca wysoko poprzeczkę. Jej misją jest upowszechnianie i promowanie kultury fizycznej, sportu i rekreacji ruchowej.

W Forma Fitness Club Weronika prowadzi zajęcia SZTANGI oraz PIŁKI. Jest trenerem na siłowni oraz prowadzi treningi personalne.

Monika Pelowska

Absolwentka AWFiS, ze specjalizacją Nowoczesne Formy Gimnastyki. Trenerka personalna oraz instruktorka fitness. 

W Forma Fitness Club Monika prowadzi zajęcia AKTYWNY SENIOR. Jest trenerem na siłowni oraz prowadzi treningi personalne.

Masażysta

Karol Jaworski

Absolwent Wydziału Wychowania Fizycznego na AWF i S w Gdańsku, na specjalizacji: instruktor Odnowy Biologicznej. Podczas studiów ukończył I i II stopień masażu klasycznego w skład których wchodzą (masaż segmentarny, drenaż limfatyczny, masaż leczniczy, masaż relaksacyjny, masaż twarzy, refleksoterapia stóp), oraz prywatne szkolenia w zakresie masażu Hawajskiego, kamieniami, oraz stemplami ziołowymi. Pracę w zawodzie masażysty podjął jeszcze na studiach, co umożliwiło zdobycie niezbędnego doświadczenia, aby nieco później zacząć pracę w Spa.

Dziś w Kubie FORMA znakomicie łączy zarówno praktykę manualna z bardzo ważnym elementem jakim jest klimat podczas każdego zabiegu, a to wszystko razem ma ogromny wpływ na to jak bardzo możemy się odprężyć i zrelaksować.

Ciało i umysł wolne od stresu to lepsza jakość codziennego życia”

Recepcja

Emilia Kopp – Ostrowska

W Forma Fitness Club Emilia prowadzi zajęcia Happy Kids oraz Kinderbale.

Emilia Piaseczna

Marcelina Cierocka

Dietetyk

Natalia Puchalska

Dietetyk medyczny. Absolwentka Gdańskiego Uniwersytetu Medycznego – kierunek dietetyka. Swoje kwalifikacje stale podnosi poprzez uczestnictwo w szkoleniach, warsztatach oraz konferencjach dotyczących żywienia w profilaktyce i leczeniu chorób. Dietetyka to nie tylko jej zainteresowanie naukowe ale także pasja i styl życia. Promuje wśród swoich pacjentów potrzebę edukacji żywieniowej, gdyż ta w połączeniu z dietą daje najlepsze rezultaty. Duży nacisk kładzie na techniki motywacyjne i psychologię, ponieważ są one niezbędne w skutecznej nauce zdrowych nawyków żywieniowych.

Kosmetyczka

Ania Szwaba

Absolwentka Wyższej Szkoły Zdrowia Urody i Edukacji w Gdyni ze specjalizacją kosmetologia ogólna z elementami metodyki kształcenia zawodowego. Uczestniczyła w kursach z zakresu stylizacji paznokci oraz zabiegów na twarz i ciało. Swoją wiedzę i doświadczenie wykorzystuje w codziennej pracy, jak najlepiej zajmując się klientem.