Kardio - Forma Fitness Club

Do Waszej dyspozycji oddajemy nowoczesną, w pełni wyposażoną w sprzęt Star Trak salę Kardio. Znajdziecie tu Państwo wszystkie niezbędne urządzenia do kompleksowego treningu całego ciała.

  • Bieżnia elektryczna 7 szt.
  • Maszyna eliptyczna 2 szt.
  • Rower stacjonarny 2 szt.
  • Rower  stacjonarny leżący 2 szt.

Bieżnie nowoczesne i komfortowe umożliwiają dowolne kształtowanie trasy automatyczną regulację pochylenia, także do treningu rehabilitacyjnego. Odczyt danych o przebiegu treningu ułatwia duży, przejrzysty panel sterowania.
Rowerki posiadają cichy i płynny system generatorowy, elektromagnetyczny hamulec.

Maszyny eliptyczne nie wymagają zewnętrznego zasilania co zapewnia wyjątkowo cichą i płynną pracę urządzenia,
Sala Kardio wyposażona jest w system telewizyjny, oraz system radiowęzłowy z podziałem na strefy ( sale fitness, spinning oraz strefę relaksu).

Kardio podnosi odporność, odchudza! Na początku najszybciej. Wraz z poprawą kondycji procesy chudnięcia są mniej spektakularne. Jednak systematyczna i celowa praca zawsze przynosi korzyści.

Zalety treningu.

Ćwicz minimum pół godziny. Tylko wtedy zobaczysz widoczne efekty kondycyjne i wyszczuplające. Trzy razy w tygodniu wystarczy, ale z jednym dniem wolnym (pomiędzy) na odpoczynek. Na początek możesz ćwiczyć 2 razy w tygodniu po 30 min. Potem stopniowo zwiększaj wysiłek: 2×45 minut (lub 3×30)